Специалист по маркетингу / Specialist marketing

Мы предлагаем:

  • Мотивирующую заработную плату (обсуждается на интервью);
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Возможности для профессионального роста и развития;
  • Корпоративный транспорт от / до места работы.

Ваши обязанности:

  • Активное участие в планировании и реализации маркетинговых кампаний;
  • Формирование контента для сайта и социальных сетей, наполнение сайта;
  • Активная работа с дизайнером по разработке макетов;
  • Координация процесса производства типографической продукции.

От вас потребуется:

  • Желание работать и развиваться в сфере маркетинга;
  • Инициативность и ответственность;
  • Обязательное знание русского и румынского языков;
  • Опыт минимум 1 год в сфере маркетинга (будет преимуществом).

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам звоните на номер 078000075 или 079947888

Compania oferă:

  • Salariu motivant (se va negocia în timpul interviului);
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Transport asigurat până la / de la locul de muncă.
Responsabilități:
  • Participarea activă în planificarea și realizarea campaniilor de marketing;
  • Elaborarea și plasarea contentului pe site și rețelele sociale;
  • Conlucrarea cu designer-ul asupra elaborării machetelor;
  • Coordonarea procesului de producere a materialelor tipografice;
  • Implicarea în diverse activități de marketing.
Cerințe față de candidat:
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
  • Experiență de minim 1 an în domeniul de marketing (constituie un avantaj);
  • Spirit de inițiativă, creativitate, responsabilitate, capacitatea de a finaliza sarcini.
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075 sau 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.