„Lilos” este un magazin cu produse de sănătate și frumusețe pentru toată familia.

La noi găsiți mărfuri de înaltă calitate printre care produse cosmetice și de igienă, dar și produse pentru îngrijirea copiilor de la cei mai buni producători din lume. Oferim cu drag produse create cu dragoste!

Invităm în echipă:

Vînzător Consultant Oasis Shopping Mall

Locația postului: centrul comercial „Oasis” (sect. Rîșcani).

Responsabilități:
- pregătirea mărfurilor pentru vînzare;
- relaționarea cu clienții;
- utilizarea aparatului de casă și control;
- verificarea prezenței etichetelor de preț și a corectitudinii prețurilor indicate pe ele.

Cerințe față de candidat:
- experiență anterioară în vînzări (reprezintă un avantaj);
- competențe de utilizare a programului 1C:Vînzări cu amănuntul, terminalului POS și a aparatului de casă (ar fi binevenită);
- dorința de a lucra;
- atitudine deschisă și binevoitoare;
- abilități de comunicare cu clienții;
- fluență în limbile română și rusă;
- onestitate;
- punctualitate;
- atenție;
- dinamism;
- spirit de inițiativă.

Compania oferă:
- pachet social integral;
- instruire gratuită;
- condiții de muncă excelente;
- un mediu de lucru confortabil;
- program în ture.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@deamarim.md
Telefon: 068491507.