Компания «Creavita» SRL входит в группу международных компаний (Польша, Румыния, Республика Молдова) нанимает:

Agent aprovizionare

Vino sa fii parte a echipei Creavita!

Vei beneficia de:

-Salariu competitiv + Pachet social complet;
-Număr corporativ;
-Posibilitate de creștere în carieră și dezvoltare profesională;
-Participarea la evenimentele organizate de companie (evenimente, teambuilding-uri);
-Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase;
-Grafic de munca de luni pina vineri de la 9:00-17:00.

Responsabilități:

-Analizarea și gestionarea stocurilor, vânzărilor pentru aprovizionarea de la furnizori;
-Menținere relațiilor cu furnizorii, cu privire la achitări, livrări, contracte, termeni de plată și negocierea prețurilor;
-Plasarea, monitorizarea comenzilor;
-Monitorizarea datelor produselor existente și crearea produselor noi.
-Pregătirea rapoartelor periodice pe diferiți indicatori

Cerinte fata de candidat:
-Studii superioare
-Experiență în domeniu (va fi un avantaj)
-Cunoasterea limbilor: romana, engleza, rusa
-Cunostinte avansate in MS Office (Excell, Word, PPT)
-Capacitate de a invata si de a lucra in echipa
-Responsabilitate, flexibilitate, atentie maxima si punctualitate
-Gandire analitica si abilitate de a lucra cu cifre

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expedieți CV-ul cu indicarea postului “Agent aprovizionare” la e-mail: xenia.bessmertnih@creavita.md

Vor fi contactati doar candidatii selectati in baza CV-urilor.