La Maison du Savon de Marseille angajeaza:

Consultant Vanzari

  O nouă oportunitate pe piața Moldovei, primul magazin de cosmetică naturală, autentică franceză, La Maison du Savon de Marseille, deschide curând.

  Originară din inima Provence-ului, La Maison du Savon de Marseille oferă produse naturale, 100% fabricate în Franța.

Oferim pieții o mare varietate de săpunuri: de la săpunul autentic de Marsilia până la săpunul de Alep și săpunul parfumat cu peste 200 de arome - cea mai largă ofertă de pe piață! La Maison du Savon de Marseille este cunoscută și pentru produsele sale cosmetice.

Avem
- 15 ani de experiență
- prezență internațională în 50 de țări

Hai să facem cunoștință dacă:
 - Ești o persoană sociabilă, deschisă, receptivă şi amabilă
- Responsabil/ă, onest/ă, bine organizat/ă
- Ai abilități de negociere și convingere
- Ești disponibil/ă să înveți lucruri noi și să te îndrăgostești de cosmetica noastră!
- Cunoști limba româna și rusă. Franceza la nivel de bază - avantaj
- Ai experiență în domeniul comercial (avantaj)

Responsabilitățile tale ar fi:
- Consultarea clienților în magazin, despre sortiment și calitatea produselor
- Promovarea și comercializarea produselor companiei
- Oferirea informațiilor despre ofertele promoţionale
- Utilizarea programului 1C (te învățăm noi) - Recepționarea mărfii în magazin
- Pregătirea și aranjarea mărfii la raft

Ce îți oferim noi:
- Angajare oficială în câmpul muncii
- Salariu motivant + pachet de bonusări
- Un sistem transparent de acordare a bonusurilor
- Un mediu de lucru plăcut
- Posibilitatea de a comercializa săpunuri și cosmetică naturală, pe bază de uleiuri vegetale, fără parabeni, creată pe baza rețetelor tradiționale franceze

Programul de muncă:
- 2 zile lucrătoare și 2 zile de repaus (suntem flexibili la mici schimbări de program)
- de la 10:00 la 21:00

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: maisondusavonmoldova@gmail.com
Mai multe detalii îți putem oferi la nr. de telefon:
069 69 49 88
068 09 27 21

   Dacă simți că îți va face plăcere să lucrezi într-o ambianță provensală, înconjurat/ă de produse naturale și parfumate, te așteptăm în echipa noastră.