Plado Market angajeaza:

Specialist în recrutare și instruire

Echipa noastră lansează și dezvoltă proiecte în domeniul IT, logistică și e-commerce de mai bine de 10 ani. Începând cu luna ianuarie a anului 2019, am lansat o platformă de vânzare a unor produse originale în țările aflate în curs de dezvoltare. Contractanții noștri sunt: vânzători, furnizori, surse de clienți potențiali, operatori de livrare și centre de apeluri.

În prezent, ne extindem în mod activ către piețe noi. Prin urmare, crește rapid și echipa Centrului nostru de contact și nu mai putem renunța la un rol atât de important ca cel al unui specialist în recrutare și instruire.

Responsabilități:
• Desfășurarea interviurilor pentru postul de Frontline din cadrul centrului nostru de contact (fără căutare, noi îți vom oferi o bază de date cu potențialii candidați);
• Desfășurarea unui curs de bun venit (avem un sistem LMS pe care îl completăm cu materiale de instruire, iar sarcina ta va fi să monitorizezi procesul de instruire și să fii un îndrumător pentru noii angajați);

Cerințe:
• Experiență de lucru cu oamenii. De asemenea va constitui un avantaj și experiența în domeniul recrutării și al instruirii;
• O dorință puternică de a te dezvolta în domeniul resurselor umane;
• Posibilitatea de a lucra la distanță în regim full-time.

Oferim:
● Însărcinări captivante;
● Lucru la distanță, fără necesitatea de a merge la birou;
● Salariu de la 40.000 de ruble lunar.

Dacă ai citit cu atenție fișa postului vacant și ai înțeles că ne potrivim reciproc, scrie răspunsurile la următoarele întrebări în scrisoarea ta de intenție:
1. Care este programul de lucru pentru care dorești să aplici?
2. Ai experiență de lucru cu sistemele LMS? Dacă da, atunci care sunt acestea?
3. Prin ce te-a interesat postul nostru vacant?

Ar fi bine să ne lași și câteva informații despre tine, așa că poți să ne povestești câte ceva pe scurt și la subiect.