Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniul.

Învităm în echipa noastră:

Montator echipamentelor de ventilare (aparate de aer condiționat)

Responsabilități:
• Asigura livrarea și instalarea aparatelor de aer condiționat;
• Verificarea bună execuție a lucrărilor;
• Respecta normele de securitate în muncă;
• Răspunde de starea și integritatea fizică a echipamentelor primite pentru desfășurarea activității;

Cerințe:
• Studii medii tehnice/școala profesională în domeniul electric/instalații/mecanică;
• Persoană responsabilă și de încredere;
• Persoană aptă medical pentru munca fizică;
• Disponibilitate la deplasări în țară;
• Deținerea permisului de conducere cat. B este un avantaj.

Compania oferă:
• Angajare oficială în cîmpul muncii;
• Pachet social integral;
• Salariu stabil și plătit la timp;
• Echipamentul pentru lucru;
• Colectiv tînăr și prietenos;

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,MONTATOR,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md
Site: www.lerai.md
Contacte: 069923333