Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic în Republica Moldova cu istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati. Dita Estfarm este în căutarea unui:

Brand manager Galderma

Galderma este un grup de companii cu oficiul central in Elvetia prezent in peste 100 tari cu peste 5000 de angajati ,care produce medicamente, injectabile (Restylane) si cosmetica (Cetaphil).

Responsabilitati principale:
• Creșterea vanzarilor brandului in mod indirect prin oferirea de informatii si prin recomandarea de produse;
• Vizitarea medicilor, farmaciștilor și cosmetologilor pentru prezentarea produselor în vederea încurajarii prescrierii și folosirii acestora. Sa organizeze eficient frecvența de vizita la medici si in farmacii, pentru o acoperire optima a portfoliului de clienti.
• Sa se asigure de prezenta corecta in farmacie a produselor noastre;
• Reprezentarea brandului la evenimente medicale profesionale (conferinte, congrese etc.);
• Furnizarea feed-backului calitativ si cantitativ aupra sell-out-ului produselor;
• Contribuirea activă la dezvoltarea sell-out-ului produselor.
• Raportarea activitatății la intervalele de timp pre-stabilite.

Competente tehnice necesare:
• Abilitati de relationare interpersonala si de prezentare.
• Experienta de promovare în saloanele cosmetologice sau experiența de lucru în industria frumuseții prezintă un avantaj;
• Cunoasterea calculatorului (utilizator experimentat de Microsoft Excel, Word, Power Point).
• Tehnici de prezentare si training.
• Posedarea libera a limbilor romana si rusa.
• Permis de conducere cat. B.
• Studii medicale si economice prezinta un avantaj.

Oferim:
• Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri trimestriale.
• Automobil de serviciu
• Posibilitatea dezvoltării in cadrul companiei internaționale (traninguri, seminare).
• Posibilitatea avansării in cadrul companiei.
• Grafic de lucru Luni- Vineri 08:30-17:30
• Pachet social deplin conform legislației RM.

Compania Dita EstFarm angajazea persoana pentru functia vizata. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md  cu specificarea postului pentru care candidați.