Angajăm:

Manager teritorial

Cerințe:
- experiența anterioară de cel puțin 2 ani în domeniul FMCG (bunuri de consum cu mișcare rapidă) în poziția de supervizor, city manager, manager teritorial, key account manager;
- orientare către rezultate, capacitatea de a lucra într-un ritm intens și a îndeplini simultan mai multe sarcini, aptitudini pentru învățare, dezvoltare, însușire a noilor tehnologii;
- cunoștințe avansate de operare PC (o bună cunoaștere a programelor Excel, Word, PowerPoint, etc.).

Responsabilități:
- realizarea indicatorilor de performanță stabiliți pentru teritoriul alocat;
- dezvoltarea vînzărilor la clienții existenți (distribuitori, rețele locale);
- identificarea și atragerea clienților noi;
- organizarea procesului de vînzare la distribuitor cu implicarea echipei de vînzări a distribuitorului;
- analiza vînzărilor realizate prin diverse canale;
- negocieri cu conducerea companiilor partenere;
- planificarea și realizarea activităților de trade marketing;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Oferim:
- oportunitatea de a activa în cadrul unei companii mari și solide;
- angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al Federației Ruse;
- un salariu absolut legal și pachet social integral.

Program de lucru: 5 zile lucrătoare pe săptămînă.