Приглашаем на работу:

Asistent al managerului in vînzări

In echipa compania  "Sarks Agency" invităm la postul vacant Asistent al managerului in vînzări

Ne-am dori ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:
- Studii superioare,superioare incomplete medie speciala;
- Experiență în calitate de Operator Call Center;
- Cunoașterea limbilor rusă și română;
- Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point);
- Să fie responsabili, comunicativi, punctuali.

Responsabilități:

 -Preluarea apelurilor telefonice de la clienți;
- Consultarea clienților la telefon;
 - Raportul zilnic.

Garantăm angajaţilor:
- Angajare oficială;
- Program de lucru 9.00-17.00 5/2;
- Salariu  motivant;
- Echipă dinamică și profesionistă;
- Creştere profesională;
- Oficiul în Centru orașului Chișinău;

Sunteți gata să deveniți cu noi o echipă și să lucrați în condiții bune?  Apoi, chiar acum trimiteți CV-ul cu poza

E-mail: hr@sarksagency.com
Sau sunați pentru înregistrare la numărul 068302270