Angajăm:

Manager vânzări B2B

  Salut!Suntem compania "Sarks Agency si sîmtem  în căutarea unui Manager Vânzări B2B!

Cerinţe faţă de candidat:
- Cunoaşterea limbii române şi ruse;
- Abilităţi de comunicare bine dezvoltate;
- Punctualitate,responsabilitate, flexibilitate.
- Experienţa în domeniu - este obligatorie!

  Responsabilități:
- Stabilirea și coordonarea acțiunilor de promovare a produsului companiei pentru clienții corporativi;
- Сrearea și promovarea ofertelor B2B;
- Menține comunicarea profesionistă cu clienții existenți, dar și continuu extinde portofoliul de clienți B2B.

Garantăm angajaţilor:
- Angajare oficială;
- Program de lucru 9.00-17.00
- Salariu  motivant
- Posibilitate de dezvoltare a unei cariere de care să fii mândru/ă;
- Echipă dinamică și profesionistă;
- Creştere profesională.
- Oficiul în Centru orașului Chișinău

Sunteți gata să deveniți cu noi o echipă și să lucrați în condiții bune? Apoi, chiar acum trimiteți CV-ul cu poza E-mail: hr@sarksagency.com    Sau sunați pentru înregistrare la număru 068302270