Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!

Te invităm să faci parte din echipa noastră Fantastic English!

PR & Account Manager

Suntem dornici să găsim colegi noi, care au aspirații și caută un loc de muncă cu provocări!

Trăiește alături de noi experiența de a munci într-un mediu în care să te simți ca în gașca ta de prieteni. Trăiește cu noi dedicarea și pasiunea pentru tot ceea ce facem!

Despre noi:

Noi credem că oricine își poate construi viața pe care și-o imaginează prin educație, prin lucru zilnic asupra sa, prin a fi un pic mai bun în fiecare zi. Noi ne propunem să oferim studenților noștri liberatea care vine prin cunoașterea unei limbi străine.
Punem mult preț pe 3 aspecte: integritate, inteligență, energie.
Dacă rezonezi cu ceea ce am scris mai sus, aplică și hai să ne cunoaștem!

Ce responsabilități vei avea:
  • Gestionarea paginilor/conturilor pe Rețele Sociale ale proiectului Rita Engleza (YouTube, Facebook, Instagram, TikTok)
  • Comunicarea cu urmăritorii pe conturile de pe Rețele Sociale (comentarii și inbox)
  • Redactarea mesajelor, anunțurilor și comunicatelor
  • Elaborarea și asigurarea implementării planului de videouri pentru canalul de YouTube, Instagram și TikTok și asigurarea implementării lui
  • Urmărirea trendurilor de video de pe YouTube și TikTok
  • Participarea la elaborarea și realizarea planurilor de comunicare și promovare a cursurilor online
  • Elaborarea și implementarea planului de Imagini și Video în Stories pe canalele sociale Facebook și Instagram
  • Generarea ideilor de conținut pentru toate cele 4 rețele sociale luând în considerare comunicarea cu urmăritorii paginilor (ca urmare a comunicării cu ei în inbox și comentarii)
  • Creionarea unui draft-scenariu pentru conținutul video pe YouTube, TikTok și Instagram Stories
  • Gestionarea procesului de creare conținut video (planificare, fixarea dății și a timpului cu toți participanții procesului, follow-up la executarea lucrărilor de montare)
  • Stabilirea aparițiilor publice ale Ritei la TV, radio și alte conturi sociale
Ce oferim:
  • Salariu atractiv și negociabil în funcție de experiență
  • O echipa energică, orientată către rezultat
  • Noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță
  • Un mediu de lucru plăcut și foarte prietenos
  • Transparență și autenticitate
  • Team-building-uri interactive și energizante
  • Îmbrățișări calde, complimente, încurajări și multe, multe alte :))))
Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău pe adresa hr@fantastic-english.md   sau sună la numărul 067 137 137 sau completează formularul.