Angajăm:

Agent vanzari

Compania ‘’Waterlife’’ este în căutarea candidaților pentru poziția de manager vînzări. Dacă ești o persoană ambițioasă, știi să faci față provocărilor și dorești să câștigi bine atunci oferta noastră este pentru tine!

Responsabilitati:

  • Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți ;
  • Prezentarea si vânzarea produselor companiei
  • Suport și consultarea clienților;
  • Convorbiri telefonice cu clienții și/sau furnizorii.
  • Prelucrarea solicitărilor parvenite;
  • Pregătirea ofertelor comerciale și negocierea condițiilor contractuale;
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări;
  • Participare la dezvoltarea campaniilor de marketing;

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Abilitatea de a convinge;
  • Competente de negociere;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Cunoașterea limbilor ruse și române;
  • Experienta in vînzări;

Oferim:

  • salariu motivant;
  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • instruire și oportunități pentru dezvoltare profesională;

Rugam candidatii care intrunesc cerintele de mai sus sa aplice CV-urile la adresa electronica: office@waterlife.md