Angajăm:

Operator contabil

Bismobil Kitchen, este un brand local cu o experiență de peste 9 ani pe piata Moldovei.
Punem la dispoziiția clienților din Moldova deja și celor din România, Bulgaria, Spania, Rusia bucătării personalizate la comandă.
Ne dezvoltăm rapid, in doar un an, am deschis 12 showroom-uri de bucatarii în România - la Iași, București, Brașov, Cluj, Timișoara, Sibiu, Craiova, Constanța, Pitești, Târgu Mureș, Oradea, Ploiești, unul în Bulgaria - Sofia, unul în Spania - Barcelona și în Rusia -  Moscova.

Suntem în căutare de operator contabil.

Dacă ești o persoană responsabilă, dinamică, energică, și iubești cifrele, dorești o creștere personală și profesională, te invit sa faci parte din echipa Bismobil Kitchen!!!

Cerinţe:
  • Studii superioare (contabilitate, economie) vor constitui un avantaj;
  • Cunoaşterea programului de evidenţă a contabilităţii 1C vor constitui un avantaj;
  • Cunoștințe bune de operare a calculatorului (MS Office);
  • Cunoaşterea limbii române, ruse, engleza la nivel avansat;
  • Capacitate de concentrare cu maximă atenție la detalii.
Responsabilităţi:
Vei monitoriza baza de date CRM
Vei prelucra informația facturilor zilnic si o vei introduce in program!

Oferim:
• Mediu plăcut de învățare și dezvoltare personală
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă
• Grafic de lucru — full time de la oficiu
• Posibilitatea de a interacționa cu piața locală și internațională
• Salariu atractiv
• Posibilitate de creștere ierarhic.

Așteptăm CV-ul tău la adresa
E-mail: hr.bismobil@gmail.com
Sau ne poți apela.
Tel:079997016