Angajăm:

Operator CRM- contabil

Bismobil Kitchen, este un brand local cu o experiență de peste 9 ani pe piata Moldovei.
Punem la dispoziiția clienților din Moldova deja și celor din România, Bulgaria, Spania, Rusia bucătării personalizate la comandă.

Ne dezvoltăm rapid, am deschis 14 showroom-uri de bucatarii în România - la Iași, București, Brașov, Cluj, Timișoara, Sibiu, Craiova, Constanța, Pitești, Târgu Mureș, Oradea, Ploiești, unul în Bulgaria - Sofia, unul în Spania - Barcelona și în Rusia -  Moscova, curand vom fi si in UK.

Invitam in echipa un coleg nou responsabil de evidenta bazei de date CRM.
Dacă ești o persoană responsabilă, dinamică, atenta și iubești cifrele, dorești o creștere personală și profesională, te invit sa faci parte din echipa Bismobil Kitchen!!!

Cerinţe:

  • Studii (contabilitate sau economice);
  • Cunoaşterea programului de evidenţă a contabilităţii 1C vor constitui un avantaj;
  • Cunoștințe bune de operare a calculatorului (MS Office);
  • Cunoaşterea limbii române, ruse, engleza (la nivel mediu);
  • Capacitate de concentrare cu maximă atenție la detalii;
  • Deții cetățenie Română.

Responsabilităţi:
• Vei completa CRM cu date de evidență contabilă;
• Vei monitoriza baza de date CRM;
• Vei prelucra informația facturilor zilnic și o vei introduce în program.

Oferim:
• Mediu plăcut de învățare și dezvoltare personală;
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
• Grafic de lucru — full time, posibil lucru de la distanță;
• Posibilitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;
• Salariu motivant;
• Posibilitate de creștere ierarhic.

Așteptăm CV-ul tău la adresa
E-mail: hr.bismobil@gmail.com
Sau suna la nr de telefon, vei primi informatia necesara pentru a face alegerea corecta.
Tel:079313471