Compania CLIMATEC cu o experiență de peste 15 ani în domeniul instalațiilor sanitare și termice are nevoie de:

Operator casier de la 10 000 lei filiala Chisinau

Responsabilități:
• Procesarea și controlul facturilor;
• Recepționarea și verificarea documentelor contabile;
• Recepționarea mărfurilor și verificarea acestora în baza facturilor contabile.
• întocmirea și prezentarea dărilor de seamă interne și contabile;
• Evidența operațiunilor de casă;
• Păstrarea competentă şi veridică a evidenţei contabile;

Cerințe:
- Studii de specialitate (universitate/colegiu);
- Experiența de muncă - minim 1 an intr-o pozitie similara;
- Experiență în domeniul casierie si contabilitate.;

De ce să te alături companiei CLIMATEC?
• Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern.
• Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social.
• Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare.
• Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă.
• Beneficiezi de un tiket de masă .
- program de muncă: de luni pînă vineri, de la 9.00 pînă la 18.00, sîmbătă, de la 9.00 pînă la 14.00;

Expediați CV-ul însoțit în mod obligatoriu de o fotografie la adresa electronică: personal@climatec.md

CV-urile fără fotografie nu vor fi examinate.