Angajăm:

Office Manager

Responsabilităţi:
- Recepţionarea şi redirecționarea apelurilor telefonice
- Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise
- Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice
- Responsabilitate si capacitate de analiză a activitaților zilnice
- Aprovizionarea oficiului cu birotică si alte necesare

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Persoana responsabilă, dinamică, punctuală, comunicabilă
- Capacitati managerial
- Rezistenta la stres
- Posibilitate de a lucra supra program
- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare
- Cunoașterea ortografiei limbii române

Se ofera:
- Salariu atractiv
- Pachet social
- Conditii bune de muncă într-un colectiv tânar cu atmosfera prietenoasă
- Posibilate de dezvoltare
- Orar de muncă 8:00 la 17:00 de Luni până Vineri (la necessitate și sâmbătă)

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: danicontranssrl@gmail.com  cu mentionarea postului pentru care aplica. Succese!
Persoana de contact: Popa Ion
Telefon: 060033611