Angajăm:

Mecanizator (excavatorist, tractorist)

Responsabilităţi:
- verifica zilnic starea tehnică a utilajului deservit si a instalațiilor
- sa cunoasca caracteristicile constructive si funcționale ale instalațiilor si utilajelor deservite
- să aplice întocmai normele de funcționare și întreținere ale acestora
-  să anunțe șeful punctului de lucru despre defecțiunile tehnice apărute la utilaj
- să execute zilnic, la terminarea programului de lucru, curațenia utilajului, ungerea si gresarea tuturor instalațiilor conform normelor din cartea tehnica
- execută sarcinile trasate de șeful punctului de lucru cu respectarea indicațiilor date permanent
- să ia toate măsurile ce se impun pentru prevenirea distrugerii sau deteriorării conductelor de apa, cablurilor electrice si de telefonie pe timpul executării activitaților specifice cu utilajul din dotare, cerând sa fie pilotat sau dirijat cand situatia o impune
- pe timpul deplasărilor de la un punct de lucru la altul - să respecte regulile de circulație , să ia măsurile necesare pentru prevenirea accidentelor de circulație ; în cazul în care deplasarea se face cu trailerul - sa ia măsuri pentru asigurarea utilajului pe timpul transportului si să-l însoțească

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Rezistentă la stres
- Posibilitate de a lucra supra program

Se ofera:
- Salariu atractiv
- Pachet social
- Conditii bune de muncă într-un colectiv tânar cu atmosfera prietenoasă
- Cazare la necesitate
- Orar de muncă 8:00 la 17:00 de Luni până Vineri (la necesitate și sâmbătă)

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: danicontranssrl@gmail.com  cu mentionarea postului pentru care aplica. Succese!
Persoana de contact: Popa Ion
Telefon: 060033611