SMADSHOP.MD! ITI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Ne dezvoltam foarte repede si avem nevoie de manager de vanzari active. Daca simti o pasiune fata de vanzari, daca esti gata sa lucrezi, atunci noi iti propunem sa faci parte din echipa noastra.

Manager de achizitii

Responsabilitati:

  • Identifica si selecteaza furnizorii in vederea achizitionarii Mobila moale,canapele ,Mobila pentru oficiu,Mobila Bucatarie etc. astfel incat acestia sa indeplineasca criteriile de pret, calitate si data de livrare impuse de companie;
  • Mentine si dezvolta relatia de colaborare cu furnizorii, urmarind derularea corespunzatoare a contractelor comerciale (din punct de vedere al conditiilor comerciale, tehnice, financiare etc.);
  • Monitorizeaza schimbarile din piata, face predictii in ceea ce priveste evolutia preturilor si impactul acesteia asupra activitatii viitoare a companiei
  • Creeaza, dezvolta si mentine relații cu furnizorii importanti;
  • Pregateste si conduce negocierile cu furnizorii cheie;
  • Propune strategii anuale privind achizitiile
  • Se implica în rezolvarea plangerilor catre furnizori

Cerinte:

  • Experienta manageriala pe departament achizitii Mobila moale,canapele ,Mobila pentru oficiu,Mobila Bucatarie etc.(Reprezinta avantaj)
  • Abilitati excelente de negociere
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare
  • Capacitate de analiza, sinteza si decizie, bun organizator
  • Persoana cu initiativa, proactiva, autodidact

Ce putem oferi:

  • Salariu decent si angajare oficiala.
  • Programul de lucru este de la 9:00 la 18:00 de luni până vineri (1 oră prânz)
  • Vizitarea expozițiilor străine. Training online de la un furnizor.
  • Toate instrumentele de lucru necesare.
  • Instruire la prima etapă a muncii.
  • Un bonus suplimentar cu ocazia zilei tale de naștere.
  • Concediu anual plătit.
  • Rată mai mică la împrumut de la partenerul nostru bancar.
  • Reducere la produsele comercializate de companie.
  • Rrogram redus in zilele de sarbatori.
  • Locație convenabilă a biroului în centrul orașului. (Viza de Shoping Malldova)
  • Colectiv prietenos si primitor.

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online. Vor fi contactati doar candidatii care corespund profilului.