Compania Imobiliară Realist Estate Agency este în căutarea unui:

Operator call-center

Oamenii sunt resursa noastră cea mai importantă și de preț. Suntem mândri că atragem și dezvoltăm personalități. Membrii echipei Realist Estate Agency sunt profesioniști dedicați și cei mai buni în domeniu.

Dacă ești o fire dinamică, ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fără comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Nu este neapărat să ai experiență în vânzări sau studii superioare, tot de ce ai nevoie pentru acest post este dorința mare să înveți, să muncești şi să câștigi bine.

Vino la Realist Estate Agency și vei deveni unul dintre cei mai buni!
Fii noul nostru coleg în funcția: Operator call-center (cu sau fără experiență).

Oferim:
- Angajare oficială;
- Program de lucru Luni-Vineri 9.00-18.00;
- Salariu motivat + bonus;
- Echipă dinamică și profesionistă;
- Creștere profesională;
- Oficiul in Centru.

Responsabilități:
- Prelucrarea apelurile de intrare de la clienți;
- Selectarea obiectelor conform cerințelor clientului;
- Înregistrarea solicitărilor în AmoCRM;
- Repartizarea clienților către agenții companiei.

Viitorul nostru coleg trebuie să dețină următoarele competențe:
- Cunoașterea limbilor rusă, română și engleză;
- Vorbire corectă și clară;
- Cunoștințe de operare PC (Word, Excel);
- Persoana energică, comunicabilă, disciplinată și flexibilă;
- Experiență în calitate de Operator Call Center e un avantaj.

Grăbește-te să ne trimiți CV-ul și să devii parte a echipei noastre pentru a atinge înălțimi mari împreună!

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@realist.md
Telefon de contact: 078888905