O.C.N. ”BAN CREDIT INVEST” S.R.L. angajează:

Specialit creditare

Responsabilități:
• Asigură deservirea rapidă și de calitate a clienților;
• furnizează informația despre produsele și serviciile companiei;
• vânzarea produselor creditare;
• identificarea şi atragerea clienţilor;
• introducerea, verificarea și actualizarea informației în baza de date;
• monitorizarea portofoliului de credit;
• alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Aptitudini:
• studii în domeniul financiar-economic - preferabil;
• experienţă în domeniul creditar - preferabil;
• Abilități înalte de comunicare în scris și verbală;
• capacitatea de a negocia şi a identifica necesităţile clienţilor privind produsele şi serviciile creditare;
• cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse.

Oferim următorele:
• Salariu fix;
• birou confortabil în centrul orașului;
• un mediu de lucru prietenos;
• posibilități de dezvoltare profesional;
• instruire în domeniul de creditare;
• angajare oficială.

Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul prin e-mail: crediteinvest@gmail.com    Contacte : 068876766