Compania „CLIMATEC” cu o experiență de peste 15 ani pe piața instalațiilor sanitare și termice  angajează:

Director magazin filiala Ungheni

Responsabilități:
- gestionarea activității unității de comerț din subordine;
- promovarea activă și vînzarea produselor companiei;
- stabilirea și dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții;
- asigurarea calității serviciilor oferite;
- motivarea angajaților și coordonarea activității lor;
- planificarea și raportarea activității;
- elaborarea de propuneri privind creșterea vînzărilor.

Cerințe:
- studii superioare;
- calități de lider;
- aptitudini de organizare și control;
- abilități de negociere și capacitatea de a vinde;
- cunoștințe de operare PC și de utilizare a programului 1C;
- cunoașterea limbilor română și rusă.

„CLIMATEC” oferă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu motivant (20 000 lei);
- automobil de serviciu;
- un mediu de lucru binevoitor.
- șansa de a conduce un magazin nou modern.

Program de lucru filiala Ungheni: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri); 8:00-14:00 (sîmbăta).

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: personal@climatec.md   sau sunați la numărul de telefon: 069082275.