Rețeaua de magazine „Kawaii Cat” specializate în vînzarea de cadouri și accesorii  este în căutare de:

Specialist marketing

Cerințe:
- experiența anterioară în promovarea brandurilor și crearea de conținut pentru rețelele de socializare;
- gîndire sistemică;
- orientare către rezultate;
- cunoștințe avansate de operare PC;
- exprimare corectă în limbile română și rusă;
- cunoașterea principalelor instrumente de marketing și a noilor metode de promovare a produselor/serviciilor/proiectelor.

Responsabilități:
- analiza segmentului utilizatorilor potențiali, determinarea cererii;
- evaluarea ofertelor concurenților și studierea lor comparativă;
- participarea la elaborarea strategiei de organizare a evenimentelor promoționale;
- asigurarea creării materialelor promoționale tipărite;
- promovarea activă a imaginii, produselor și serviciilor companiei cu utilizarea tuturor instrumentelor de marketing și publicitate;
- supravegherea desfășurării evenimentelor promoționale și analiza rezultatelor obținute;
- digitalizarea principalilor indicatori stabiliți în urma organizării evenimentelor promoționale.

Oferim:
- un job captivant pentru oameni creativi;
- oportunități de carieră cu șanse reale de mărire a salariului;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă extraordinară.