Rețeaua de magazine „Kawaii Cat” specializate în vînzarea de cadouri și accesorii este în căutare de:

Manager de conținut

Se caută un manager de conținut pentru rețeaua de magazine specializate în vînzarea de cadouri și accesorii.

Avem nevoie de tineri creativi dornici să muncească. Veniți la noi și vă ajutăm să deveniți cei mai buni!

Responsabilități:
- crearea de conținut pentru rețelele de socializare (stories, postări, video, live-uri, concursuri);
- scrierea postărilor (în limbile română și rusă);
- fotografierea produselor în studio și postarea imaginilor pe pagina web a companiei;
- crearea de bannere pentru pagina web și materialele tipărite;
- editarea fotografiilor, montajul materialelor video;
- recrutarea modelelor pentru crearea de conținut foto și video.

Cerințe:
- cunoștințe elementare în utilizarea programelor Photoshop, Lightroom, Premiere, Illustrator.

Oferim:
- un job captivant pentru oameni creativi;
- oportunități de carieră cu șanse reale de mărire a salariului;
- acces la studioul foto dotat cu tot echipamentul necesar;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă extraordinară.

Expediați CV-ul și mostre de lucrări realizate anterior.