Compania Bojo-Vin SRL, producaroare de bauturi spirtiase tari, vinuri spumoase si baururi slabalcoolice gazate, anunta concurs pentru ocuparea postului vacant de:

Logist, manager relatii internationale

Compania Bojo-Vin SRL anunta concurs pentru ocuparea postului vacant de logist, manager relatii internationale.

CERINTE FATA DE CANDIDAT:
1. Studii superioare si cunostinte in domeniu;
2. Cunoasterea fluenta a limbilor engleza, rusa, romana;
3. Cunoasterea fundamentelor logisticii, marketing-ului;
4. Utilizator liber a calculatorului;
5. Navigare competenta pe site-uri;
6. Persoana disciplinata, comunicabila, flexibila.

Atributii de functie:
1. Administrarea exportului;
2. Promovarea produselor pe piata internationala;
3. Cautarea relatiilor noi de afaceri internationale;
4. Cautarea pe site-uri straine consumabile pentru producere;
5. Planificarea si participarea la elaborarea produselor noi, adaptarea lor pentru pietele straine;
6. Participarea la efectuarea planurilor de marketing;
7. Monitorizarea exportului;
8. Efectuarea calculatiilor logistice pentru export;
9. Monitorizarea promovarii produselor pe retelele de socializare, etc.

Compania va ofera:
1. Salariu motivant cu perspectiva de crestere, conditiile se vor discuta la convorbire;
2. Conditii bune de serviciu, calculator, pachet mobil si telefon;
3. Salariu achitat fara intirzieri, + % din vinzari si bonus pentru rezultat.

Persoanele care sunt interesate pot aplica un CV pe e-mail-ul indicat in anunt.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerintelor.

Va multumim anticipat pentru intelegere.