Arron- Service Centrul specializat in deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunta concurs pentru functia de:

SMM Manager

Responsabilitati functionale:
1) Mentinerea retelelor sociale: FB, Instagram, Youtube, Tiktok. Crearea unui plan media și de conținut, scrierea conținutului, selectarea elementelor vizuale, crearea de povești creative, generarea de idei/promoții, articole virale pentru a crește vânzările, creșterea adepților și a conștientizării mărcii.
2) Organizarea de filmări foto și video (participare la scrierea scenariilor, selecția referințelor, generarea de idei, stabilirea sarcinilor pentru fotografi, cameramani, modele etc.).
3) Colaborarea cu bloggerii.
4) Supravegherea activității managerului pentru comunicarea cu urmăritorii și clienții pe rețelele de socializare.
5) Raportare, muncă analitică.

Cerințe:

  • Talent de copywriter, creativitate.
  • Eficiență, organizare.
  • Nivel de bază de stăpânire a programelor pentru crearea de povești interactive și videoclipuri simple.

Vei primi:

  • Salariu competitiv în dependență de rezultate ;
  • Posibilitatea de a lucra part-time;
  • Acces la cursuri în valoare de 1000$ dolari
  • Oportunitate de formare și dezvoltare profesională;
  • Spațiu pentru creativitate, capacitatea de a-ți realiza propriile idei;
  • Oportunitatea de a participa la evenimente de top ca organizator.