Angajăm:

Expert evaluare amanet (Ungheni)

(experiența nu este necesară)

Responsabilități principale:
- relaționarea cu clienții;
- recepția și evaluarea bijuteriilor;
- recepția și evaluarea electronicelor;
- vînzarea bijuteriilor și electronicelor;
- efectuarea operațiilor de casă;
- gestionarea mijloacelor bănești.

Cerințe:
- cunoștințe avansate de operare PC;
- cunoașterea limbii române;
- experiența anterioară acumulată în cadrul instituțiilor bancare sau de credit constituie un avantaj (experiența în amanet nu este o condiție obligatorie).

Oferim:
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- un loc de muncă stabil și sigur;
- program gratuit de instruire inițială (perioada de instruire fiind plătită);
- un salariu competitiv (constituit din partea fixă + % din vînzări) și posibilitatea de a influența propriul venit;
- program de lucru în ture (4/2 sau 3/3, în funcție de programul filialei respective).

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: hr@prolombard.md