Angajăm:

Mecanic auto / Lăcătuș auto

Șuntem tineri și ambițioși, “ Vicoliv Grup” SRL.fondată în anul 2014 cu gen de activitate în domeniul construcțiilor, Ne extindem și suntem în căutarea unui coleg la poziția mecanic auto / lăcătuș auto, compania  deține un  parc auto rulant cu o capacitate de 100  unități de transport  amplasat la adresa Chișinău str.Muncești nr, 121 ( baza Carmez.)

Cerințe față de candidați
- studii medii speciale în domeniul reparației și întreținerii tehnice a transportului auto;
- experiență de cel puțin 3 - 5 ani în domeniu;
- capacitate dezvoltată de învățare, punctualitate;
- disciplină, responsabilitate, capacitate de a munci;

Responsabilitățile postului:
- efectuarea lucrărilor de reparație și întreținere tehnică a autocamioanelor cu capacitate mare (cu intervenții la motor, caroserie, instalații electrice / lucrări variate de la simple la complexe).

Compania oferă:
- loc de muncă special amenajat și dotat cu instrumente și utilaje necesare pentru îndeplinirea obligațiunelor funcționale- pachet social;
- salariul calculat în funcție de nivelul de calificare și volumul de muncă realizat.
-Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;

Expediază CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md           cu mențiunea "Mecanic auto / lăcătuș auto".sau apelați pentru detalii la tel.078801290 sau 078556655
Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi,)