Руководитель департамента маркетинга / Şef departament marketing

 Мы предлагаем:
- много сложных и интересных проектов;
- заработную плату – 20 000 леев;
- возможность профессионально развиваться в одной из крупнейших компаний Молдовы;
- корпоративный транспорт от / до офиса.

Чем вы будете заниматься:
- стратегическое и операционное планирование маркетинговой деятельности компании (офлайн и онлайн);
- обеспечение качественного и своевременного проведения маркетинговых и рекламных кампаний. Разработка и внедрение мероприятий для увеличения продаж, повышения лояльности клиентов и имиджа бренда;
- развитие существующих и поиск новых каналов коммуникаций с целевой аудитории;
- проведение маркетинговых исследований: определение уровня лояльности и удовлетворённости клиентов, анализ конкурентной среды, мониторинг и оценка стратегий продвижения конкурентов;
- формирование и контроль визуального имиджа бренда;
- руководство активно-развивающейся командой отдела маркетинга.

От вас потребуется:
- высшее образование и дополнительные курсы в области маркетинга;
- опыт работы в маркетинге от пяти лет;
- опыт управления командой;
- знание русского и румынского языков;
- базовые навыки работы с графическими редакторами.

Мы ждём:
- активного, живого, открытого, рискованного кандидата, который оперативно реагирует на изменения и всегда в курсе всех тенденций в маркетинге;
- инициативность, способность находить нестандартные решения;
- человека, с развитым чувством вкуса и навыком насмотренности;
- руководителя, который грамотно распределяет задачи и добивается результатов.

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам звоните на номер 078000075 или 079947888
Compania oferă:

  •  Proiecte complicate și interesante;
  •  Salariul – 20 000 lei;
  •  Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  •  Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  •  Transport asigurat până la / de la locul de muncă.

 Care vor fi atribuțiile și responsabilitățile Dvs.?

  • Planificarea strategică și operațională a activităților de marketing din cadrul Companiei (offline şi online);
  • Asigurarea campaniilor de publicitate și marketing de înaltă calitatea și în timp util;
  • Dezvoltarea și implementarea acțiunilor pentru majorarea vânzărilor, creșterea loialității clienților și a imaginii brand-ului;
  • Dezvoltarea canalelor existente şi căutarea de noi canale de comunicare cu publicul-ţintă;
  • Efectuarea studiilor de marketing: determinarea nivelului de fidelitate și satisfacție a clienților, analiza mediului concurențial, monitorizarea și evaluarea strategiilor de promovare ale acestora;
  • Coordonarea întregului proces de creare și formare a imaginii vizuale a brandului;
  • Gestionarea unei echipe de marketing active şi în creştere.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare şi instruiri adiționale în marketing;
  • Experienţă în domeniul de marketing de cel puţin 5 ani;
  • Experienţă în gestionarea echipei;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi de lucru cu editori și programe grafice.

Vă așteptăm în echipa noastră, dacă sunteți o persoană:

  • Activă și energică, deschisă și predispusă la riscuri, care răspunde prompt la schimbări şi este mereu la curent cu toate tendinţele din marketing;
  • Cu inițiativă, capabilă să găsească soluţii non-standard;
  • Cu gust estetic bine dezvoltat şi cu spirit de observaţie;
  • Un manager care distribuie competent sarcinile şi este orientat către rezultat.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075 sau 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.