Hotel Castelnor Romania, Sibiu angajeaza:

SPA Terapeut (Romania)

Cerinte:
• Absolvent cu specializare in Kinetoterapie si Motricitate Speciala;
• Absolvent si calificat al cursurilor de cosmetica si estetica corporala;
• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational,
• Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva;
• Stapanire de sine, disciplina.

Conditii:
• Contract de munca pe termen nelimitat,
• Un salariu competitiv, in funcție de nivelul de calificare și experienta,
• Tichete de masa,
• Prime si bonusuri in functie de performanta,
• Oportunitati de training formare profesionala

Responsabilitati:
• Efectueaza la cel mai înalt standard profesional activitati specifice calificarii: masaj, reflexoterapie, etc.
• Supravegheaza în permanenta clientii, preocupându-se de buna lor deservire si informare profesional corecta.
• Asigura integral toate tehnicile de lucru necesare clientului.
• Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientului.
• Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie.
• Prezentarea beneficiilor tratamentelor catre clientele
• Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena
• Intocmirea necesarului de consumabile