Angajam:

Contabil Șef

Cerințe :

  • Studii superioare (contabilitate, economie, finanțe);
  • Cunoștințe profunde privind Standardele Naționale de Contabilitate (SNC), legislația fiscală și legislația muncii la un nivel înalt;
  • Minim 3 ani de experiență în contabilitate;
  • Experiență de lucru într-o întreprindere producătoare reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea programei SAP reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă, engleză (reprezintă un avantaj);

Atribuții principale:

  • Elaborarea și prezentarea dărilor de seama;
  • Asigurarea suportului pentru închiderea perioadei contabile în fiecare luna;
  • Elaborarea, înregistrarea și controlul fluxul de documente contabile în companie;
  • Organizarea activității persoanelor din subordine.

Noi oferim:

  • Un pachet salarial motivant;
  • Oportunitate de creștere profesională și dezvoltare în cadrul unei companii internaționale;
  • Lucru într-un colectiv prietenos;
  • Automobil de serviciu;
  • Program de lucru: Luni – Vineri, 08:00 - 17:00.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa vmogoreanu@puratos.com  , cu indicarea postului de muncă pentru care candidați.