Angajam:

Contabil

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii de specialitate în contabilitate, economie sau finanțe;
  • Cunoașterea bazelor evidenței contabile;
  • Utilizator avansat PC;
  • Experiență de lucru într-o întreprindere producătoare reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea programei SAP reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă, engleză (reprezintă un avantaj);
  • Experiență într-o poziție similară este binevenită;

Atribuții principale:

  • Întocmirea documentației primare;
  • Pregătirea rapoartelor statistice si fiscale;
  • Gestionarea datoriilor creditoare;
  • Realizarea inventarierilor;
  • Efectuarea operațiunilor bancare;
  • Procesarea documentației primare;

Noi oferim:

  • Un pachet salarial motivant;
  • Oportunitate de creștere profesională și dezvoltare în cadrul unei companii internaționale;
  • Lucru într-un colectiv prietenos;
  • Program de lucru: Luni – Vineri, 08:00 - 17:00.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa vmogoreanu@puratos.com   , cu indicarea postului de muncă pentru care candidați.