Тренер по продажам / Trainer vânzări

Мы предлагаем:

  • Мотивирующую заработную плату (обсуждается на интервью);
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Возможности для профессионального роста и развития;
  • Корпоративный транспорт от / до места работы.

Ваши обязанности:

  • Проведение тренингов с сотрудниками Компании (по техникам продаж, по коммуникации);
  • Внедрение обучающих проектов / программ;
  • Составление презентаций для тренингов;
  • Участие в различных HR задачах и мероприятиях.

От вас потребуется:

  • Обязательное знание русского и румынского языков;
  • Опыт в качестве тренера / продажах будет преимуществом;
  • Навыки самопрезентации, грамотная речь, умение управлять аудиторией;
  • Уверенный пользователь ПК – Word, Excel, PowerPoint;
  • Инициативность, креативность, ответственность;

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам звоните на номер 078000075 или 079947888
Trainer corporativ vânzări
Compania oferă:

  • Salariu motivant (se va negocia în timpul interviului);
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Transport asigurat până la / de la locul de muncă.

Responsabilități:

  • Organizarea training-uri-lor cu angajații Companiei (tehnici de vânzări, comunicare, etc.);
  • Implementarea programelor / proiectelor de instruire;
  • Efectuarea prezentărilor pentru training-uri;
  • Implicarea în diverse activități din cadrul departamentului resurse umane.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
  • Experiența în calitate de trainer / vânzări constituie un avantaj;
  • Competențe înalte de prezentare și comunicare;
  • Bună utilizare a PC – Word, Excel, PowerPoint;
  • Spirit de inițiativă, creativitate, responsabilitate, capacitatea de a finaliza sarcini.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075 sau 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.