LUCRUL LEGAL ÎN GERMANIA

COMPANIA MARACON MANAGEMENT CONSULTING ANGAJEAZA

Lucrători în construcții (Germania)

MARACON Management Consulting suntem companie Germana care furnizeaza servicii de recrutare de personal pentru companiile din Germania. Clienții noștri sunt companii de succes și cu renume pe care le cunoaștem bine de mai multi ani. Cele mai multe dintre companii sunt întreprinderi familiale, întreprinderi artizanale sau întreprinderi industriale. Aproape toate companiile noastre sunt situate în Bavaria.

Responsabilități:

  • Fabricarea zidăriei din cărămizi individuale
  • Instalarea și asamblarea elementelor prefabricate și lucrări de betonare
  • Tencuieli simple driscuite pentru fatade si interioare

Cerinţe:

  • Studii medii de specialitate sau experiența anterioară relevantă în domeniu
  • Cunoasterea limbii germane sau engleze nu este obligatorie
  • Responsabilitate și punctualitate
  • Flexibilitate, abilități de lucru în echipă

!! Oferta se adresează doar cetățenilor Uniunii Europene!

Compania oferă:

  • Salariul lunar net 1.200-2.000 de euro, în dependență de experință și calificări
  • Concediul annual plătit 25-30 de zile pe an
  • Programul de lucru săptămânal 35-40 ore, cele mai multe companii acorda ore suplimentare de muncă plătite
  • Costurile de călătorie și de cazare la un eventual interviu în Germania sunt suportate de către companie
  • Compania va asigura instruirea inițială pentru perioada de proba.
  • Vă putem acorda ajutor în găsirea locuinței.
  • Majoritatea companiilor acoperă costurile pentru 2 călătorii acasă pe an