Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de muncitori pentru ocuparea posturilor de:

Designer de mobilier (producerea mobilierului de exterior)

În scopul asigurării procesului de producere și a calității înalte a produselor de mobilier pentru exterior, compania angajează Designer de mobilier.

Atribuțiile de bază constau în:
- realizarea proiectului de execuție și necesarului de materiale;
- prezentarea proiectului în 3D, 2D;
- comunicarea cu departamentul de producție.

Sunt necesare:
- experiență în design-ul obiectelor de mobilier;
- utilizarea programelor de proiectare;
- atenție la detalii;
- imaginație și simț artistic.

În cadrul companiei noastre oferim un pachet de beneficii ce asigură:
1. Stabilitate și încredere;
2. Angajare oficială;
3. Remunerare atractivă, ce se achită la timp;
4. Instrumente, informații și suportul necesar pentru ca să te ajutăm în realizarea obiectivelor;
5. Regim de muncă comod, 8:30 – 17:00;
6. O atitudine deschisă din partea conducerii;
7. Aprecierea inițiativei și a ideilor inovative;
8. Posibilitatea de creștere profesională;
9. Acces la programe de instruire;
10. Oficiu cu condiții de muncă confortabile;
11. Echipă tînără, orientată spre creșterea performanțelor.

Poți face și tu parte din Echipa noastră.

Dacă competențele tale corespund necesităților acestei funcții,

Transmite CV-ul la adresa electronică flormincom.hr@gmail.com   indicând în subiectul scrisorii „Designer mobilier”.