PernaMea te asteaptă în echipa sa!
Web Manager

Suntem în cautarea unui manager pentru internet magazinul www.pernamea.md  - un magazin online cu produse pentru nou-născuți, copii și mame

Oferim:
• Salariu stabil achitat la timp
• Posibilitea de creștere pe plan profesional
• Condiții de muncă confortabile alături de o echipă de colegi prietenoși
• Biroul este situat în sectorul Buiucani str. Mesager 7 (Sculeanca)

Pe cine căutăm?
Căutăm un coleg căruia îi place să învețe lucruri noi, să comunice și care este întotdeauna pozitiv :)

Responsabilități
• Administrarea site-ului www.pernamea.md
• Oferirea sfaturilor de calitate clienților
• Plasarea produselor pe site-ul www.pernamea.md

Cerințe:
• Vorbirea fluentă a limbi române și ruse
• Utilizator la nivel avansat al calculatorului
• Experiența nu este necesară! Vă instruim și vă arătăm totul „de la zero”
• Regim de lucru: luni-vineri, 9:00-17:00
• Suntem gata să te ajutăm în toate! Important e să ai dorința de a te dezvolta și să fii îndrăgostit de vânzări!

Expediați CV-ul dvs. la E-mail: info@pernamea.md , indicând poziția pentru care candidați.