Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic in Moldova cu istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati.Dita Estfarm este în căutarea unui/unei:

Reprezentant medical (Servier)

CERINȚE:
• Studii medicale sau farmaceutice
• Experiența în vânzări în domeniul medical constituie un avantaj
• Cunoașterea limbii româna, rusă
• Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Power Point)
• Abilitati excelente de comunicare, relationare interpersonala si negociere
• Perseverența, corectitudine, punctualitate
• Entuziasm, ambiţie, orientare către rezultat
• Dinamism, implicare, fire optimistă
• Abilitatea de a lucra în echipă și independent
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilitati:
• Promovarea eficientă a imaginii și a produselor companiei către medici și alți specialiști din domeniu
• Stabilirea, dezvoltarea si menținerea relației cu medicii si farmaciștii din zona alocată
• Organizarea și participarea la evenimente medicale specifice cu scopul promovării produselor.
• Intocmirea rapoartelor / planului de activitate și realizarea targetului de vânzări stabilit
• Menținerea și dezvoltarea relației cu actualii clienți – fidelizarea acestora

Oferta Companiei:

  • Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri
  • Posibilitatea dezvoltării în cadrul companiei (traninguri, seminare)
  • Mașină de serviciu / abonament telefonic
  • Pachet social deplin conform legislației RMMediu excelent de lucru într-o echipă dinamica de profesioniști;

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md  cu specificarea pozitiei si a brandului pentru care candidati.