RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Manager Oficiu

Integrated Intelligent Solutions
Вакансия №3709673, 10.04.2018

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Высшее

  • Experienta
    До 2 лет

  • Salarizare
    Договорная

Descrierea postului:
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- lucru cu email-urile companiei;
- colectarea si analiza informatiei;
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- suport logistic
- suport in organizarea evenimentelor
, Etc.

Cerinte:
- experienta minim 1 ani intr-un post similar;
- studii superioare finalizate;
- excelente abilitati de comunicare si organizare;
- abilitati de planificare a timpului si a sarcinilor;
- fluenta in limbele romana si rusa; engleza la nivel mediu
- cunoasterea programelor din pachetul MS Office si Internet
- responsabilitate, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- capacitate de adaptare si invatare rapida;
- permis de conducere de categoria B va constitui un avantaj
- creativitate si spirit de initiativa;
- entuziasm si atitudine pozitiva.

Se ofera:
- Salariul atractiv.
- Intreg pachet social
- Lucru interesant in ambianta internationala.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografii pe adresa: info@vlsales.com
Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu. Va rugam sa transmiteti CV-ul la info@vlsales.com  cu mentionarea postului dorit in campul subiectului.
Program de lucru: Полный рабочий день
E-mail: info@vlsales.com

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x