RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Programator 1C

Daac System Integrator
Вакансия №5298330, 20.09.2019

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Высшее

  • Experienta
    До 2 лет

  • Salarizare
    Договорная

Abilităţi:
- Deţineţi experienţă în domeniul programării 1C
- Cunoaşteţi platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
- Cunoaşteţi limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
- Deţineţi experienţă în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilităţi:
- Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
- Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Întreprindere 8
- Modificarea configuraţiei bazei 1C:Întreprindere 8
- Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
- Deţinerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
- Prezenţa certificatelor 1C
- Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:
- Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
- Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
- Colegi profesionişti şi prietenoşi
- Loc de parcare pentru maşină sau bicicletă lângă birou

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV indicând postul solicitat la adresa - hr@dsi.md  E-mail:rnhr@dsi.md
Program de lucru: Полный рабочий день
E-mail: hr@dsi.md

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x