RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Casier-operator

Dad Human Capital
Вакансия №5298781, 20.09.2019

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Высшее

  • Experienta
    От 2-х до 5-и лет

  • Salarizare
    От 7000 MDL

Cerințe:
* Studii superioare, preferabil - economie/contabilitate;
* Experienţă de muncă similară, minim 2 ani;
* Cunoașterea limbii române și ruse;
* Abilități avansate de operare PC;
* Responsabilitate, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități:
* Efectuarea operațiunilor de casă;
* Gestionarea stocurilor de materii prime;
* Primirea şi eliberarea mărfii;
* Încheierea contractelor de vînzare;
* Comunicarea cu clienții, brokerii vamali, serviciu extern de contabilitate.

Beneficii:
* Motivare financiară – 7000 MDL ;
* Instruire gratuită și suport la executarea sarcinilor;
* Serviciu interesant și dinamic;
* Echipă pozitivă, ce te va ajuta să te incadrezi rapid;
* Condiţii de muncă moderne şi mega-confortabile .

Condiții de muncă:
* Program de muncă: Luni-Vineri, 10.00-19.00 ;
* Sediul oficiului: sec. Botanica, vizavi de centru comercial Jumbo .

Dacă te potrivești cu descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul la adresa de email: hr@dad.md  E-mail: hr@dad.md
Telefon: 069995545
Program de lucru: Полный рабочий день
Numar de telefon: 069995545
E-mail: hr@dad.md

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x