RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Ofițer recuperare creanțe (colector)

HR-Consulting (search4staff.com)
Вакансия №5423123, 29.10.2019

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Высшее

  • Experienta
    Любой

  • Salarizare
    Договорная

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului sau, companie renumită în creditare, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Ofițer recuperare creanțe(Colector)

Responsabilităţi principale:
• Contactarea telefonică a debitorilor cu intarzieri față de termenele de plata stabilite in contract;
• Negocierea planului / programului de recuperare a creantelor;
• Monitorizarea respectarii intelegerilor de plata agreate cu debitorii;
• Raportarea stadiului colectarii / recuperarii creantelor din portofoliu;
• Consilierea clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor;
• Sesizarea / Investigarea suspiciunilor de frauda identificate in activitatea zilnica;
• Colaboreaza cu toate departamentele companiei in scopul atingerii obiectivului individual, precum si a solutionarii spetelor intalnite in activitatea de colectare;
• Utilizarea tuturor istrumentelor de colectare (telefon, SMS, email) in vederea realizarii target-ului;

Aptitudini si competente necesare:
• Studii superioare (diploma licenta) de preferat economice sau juridice;
• Experienta în sectorul financiar-bancar ( preferabil);
• Experiența în colectarea creanțelor (preferabil);
• Rezistența la stres;
• Simt analitic si inițiative;
• Foarte bune abilitați de comunicare si negociere;
• Orientare către client;
• Cunostinte in operare P.C. – MS Office (Excel, Word, Internet);

Compania oferă:
• Pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală);
• Tichete de masă;
• Salariu fix + bonusuri lunare si anuale;
• Grafic flexibil de muncă;
• Un colectiv prietenos și tânăr;
• Traininguri specializate; Calatorii internationale asigurate din contul companiei;

Dacă sunteți interesat vă rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: tt40@search4staff.com ; Vă rog să specificati codul postului vacant Ctt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.
Program de lucru: Полный рабочий день
Numar de telefon: 069638007
Persoana de contact: HR-Consulting (search4staff.com)
E-mail: tt40@search4staff.com
Web: http://www.search4staff.com

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x