RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Vânzător consultant (tehnica de uz casnic)

HR-Consulting (search4staff.com)
Вакансия №5432633, 30.10.2019

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Незаконченное высшее

  • Experienta
    До 2 лет

  • Salarizare
    Договорная

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Vânzător Consultant (tehnica de uz casnic)

Compania: internațională de produse electronice și telefoane mobile.

Responsabilități:
● Promovarea și vânzarea produselor companiei;
● Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă;
● Să fie informat referitor la produse și servicii și să fie la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților;

Cerințe de bază:
● Nivel de studii – facultate în curs sau studii universitare finalizate;
● Experiență de minimum 1 an în vânzări – reprezintă un avantaj;
● Interes pentru tehnologii noi;
● Fluență în limba română, rusă; engleza – reprezintă un avantaj;
● Utilizator avansat al PC-ului (pachet Microsoft Office);
● Relaționare și comunicare eficiente;

Oferta:
● Pachet salarial constând în salariu fix + comisioane și bonusuri, în funcție de realizări;
● Dezvoltarea unei cariere solide în vânzări;

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: ba40@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: PS2R

Telefon de contact: +373 22 20 29 86 ; + 373 62101257

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Сandidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.
Program de lucru: Полный рабочий день
Numar de telefon: 062101257, 022-202986
Persoana de contact: HR-Consulting (search4staff.com)
E-mail: ba40@search4staff.com
Web: http://www.search4staff.com

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x