RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Șofer cu automobil personal

Ancor Fintech
Вакансия №5554086, 09.12.2019

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Любое

  • Experienta
    Любой

  • Salarizare
    Договорная

Yandex. Taxi este unul din cele mai mari servicii din Rusia, care le deschide șoferilor parteneri ai serviciului accesul la milioane de comenzi lunar. Această platformă tehnologică avansată permite identificarea automată a celor mai apropiate și mai profitabile comenzi, astfel încât munca șoferului devine cu adevărat stabilă și productivă, iar venitul crește.
Yandex.Taxi este disponibil în Moscova, Kiev, Minsk, Erevan, Tbilisi, Alma-Ata și alte orașe. În fiecare lună, serviciul își extinde prezența lansându-se în orașe noi.
Responsabilitățile șoferului:

Transportul clienților serviciului Yandex.Taxi
Utilizarea taximetrului
Condus lin și atent

Cerințe:

Stil de condus lin și atent
Cunoașterea orașului sau utilizarea abilă a navigatorului

Condiții:

Bonusuri și tarife garantate în orașul dvs.
Un număr mare de comenzi oferite (comenzile sunt disponibile 24 de ore din 24)
Asistență non-stop pentru șoferi din partea specialiștilor Yandex.Taxi
Venit nelimitat
Telefon: 030777043
E-mail: Personal1.otdel@yandex.ru
Program de lucru: Полный рабочий день
Numar de telefon: 030777043
E-mail: Personal1.otdel@yandex.ru

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x