RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Sofer-expeditor (curier) cu propriu automobil (7000)

Autoshina
Вакансия №6088646, 25.08.2020

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Любое

  • Experienta
    Можно без опыта

  • Salarizare
    От 7000 MDL

Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru mașină, la cele mai favorabile condiții.

Dezvoltarea și îmbunătățirea continuă, abilitatea, abordarea individuală a fiecărui client sunt criteriile care caracterizează compania noastră.
BENEFICII COMPANIEI:

Lucrul in oficiu comfortabil, amplasat pe strada Mesterul Manole 2/3;
Salariu la timp;
In oficiu este aparat de cafea automat;
Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
Serviciu vulcanizarii mobile «Autoshina»  cu reducere de 50%;

Responsabilități:

Livrarea obiectelor necesare la timp
Ridicarea coletelor si documentelor de iesire
Comunicare cu clientii

 Conditii:

Program de lucru: ln-vn 09:00 - 19:30.
Compensarea cheltuielilor pentru combustibil (din calculul 8 litri la 100 km, benzina standart 95, or 8 litri la 100 km diesel, or 15 litri la 100 km gaz);
Angajare oficială în cîmpul muncii / Pachet social;
Compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice în interes de servicii.

Cerinte:

Experienta nu este necesara;
Activitate și determinare;
Abilitate de a studia lucruri noi;

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: job@autoshina.md
Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați

AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>
https://autoshina.md/       E-mail:  job@autoshina.md TEL: +37360908708
Program de lucru: Сменный график работы
Numar de telefon: +37360908708
E-mail: job@autoshina.md

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x