RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Curier cu automobil personal

Cadourionline.md
Вакансия №6091803, 26.08.2020

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Любое

  • Experienta
    Любой

  • Salarizare
    От 8000 MDL

  CE VĂ OFERIM:

Salariu platit saptaminal;
Compensarea cheltuielilor pentru combustibil (din calculul 8 litri la 100 km, benzina standart 95, or 8 litri la 100 km diesel, or 15 litri la 100 km gaz);
Program de lucru flexibil: 3 zile lucrătoare urmate de 3 zile de repaus;
Angajare oficială în cîmpul muncii / Pachet social;
Compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice în interes de serviciu;
Cafea naturala din contul companiei;
Compensarea 50% pentru sport;
Servicii de vulcanizare mobila "Autoshina" cu 50% reducere.

RESPONSABILITĂȚI:

Livrarea de flori și compoziții către clienți;
Efectuarea altor sarcini (de exemplu, pentru a aduce ceva de la punctul A la punctul B).

CERINȚE:

Deținerea permisului de conducere categoria „B” și automobilului personal;
Atitudine amabilă față de clienți;
Cod vestimentar strict: costum clasic, camasa alba si cravata sau papion (care poate fi oferit de companie, doar în cazul sumei compensate din primul salariu).

Expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați
(în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi revizuit)
 Doar candidații selectați vor fi invitați pentru un interviu individual.

                                         AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>

                                             https://cadourionline.md/ro        E-mail: job@cadourionline.md
Telefon: 060908708
Program de lucru: Сменный график работы
Numar de telefon: 060908708
E-mail: job@cadourionline.md

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x