RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Șofer

JustConsult SRL
Вакансия №6190446, 09.10.2020

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Любое

  • Experienta
    Любой

  • Salarizare
    Договорная

Cerințe:
- Certificatul de competenţă profesională conform CODUL Nr. 150 din 17.07.2014 ,,CODUL TRANSPORTURILOR RUTIERE”;
- Deținător de cartelă tahografică; (avantaj)
- Experiență în transport de pasageri de cel puțin doi ani; (avantaj)
- Permis de conducere categoria (D)
- Lipsa antecedentelor penale nestinse și a amenzilor pentru încălcarea regulamentului circulației rutiere
Rol și responsabilități:
- Efectuarea curselor de transport pasageri în trafic internațional între statele Moldova și România, cu mașini cu 20 locuri pentru pasageri.
- Verifică starea tehnică a autovehiculelor (înainte de plecarea în cursă și ori de câte ori consideră că este necesar).
- Efectuează păstrarea stării curate a autoturismului;
- Raportarea defecțiunilor tehnice către Managerul de Transport;
- Comunicarea cu autoritățile de control (vamă, poliție, ANTA, etc);
- Evidența pasagerilor la toate etapele de efectuare a cursei;
- Controlul asupra echipamentelor interne a companiei (TV, internet – WiFi, GPS, altele)
Calități personale:
- Punctualitate;
- Responsabilitate;
- Amabilitate;
- Capacitatea de planificare;
- Comunicabilitate
Oferim:
- Pachet social;
- Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
- Locul de muncă: Mun. Chișinău, str. Ismail, 81/1, Sectorul Centru;
Candidații interesați de prezenta ofertă sunt chemați să aplice CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa electronică: hr@justconsult.md    indicând obligatoriu postul la care se candidează.
Compania JustConsult activează legal oferind servicii de consultanță în domeniul redobândirii cetățeniei române și perfectării actelor românești.
În companie activează peste 50 experți în domenii, precum: Jurisprudență,transport, vânzări, call-centru, procesare acte, calitate, tehnologii informaționale, marketing. E-mail: hr@justconsult.md
Program de lucru: Полный рабочий день
E-mail: hr@justconsult.md

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x