RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Șofer Part Time - Petreceri copii

Ella Art Group
Вакансия №6193406, 12.10.2020

  • Orasul
    Кишинев

  • Studii
    Любое

  • Experienta
    От 2-х до 5-и лет

  • Salarizare
    Договорная

Grupul Cultural Artistic "Planeta Clounella" si "Liga Robotilor" - activează pe piața de cultură, artă și divertisment a Republicii Moldova din 2013. Tindem să dezvoltăm domeniul în care activăm cu pasiune prin realizarea proiectelor locale cu impact asupra tinerei generații, precum și evoluției profesionale pe plan internațional.
Căutăm persoane talentate și profesionale în domeniile în care activăm, dacă rezonați cu aspirațiile și misiunea grupului cultural te invităm în colectivul nostru.

Informaţie mai multă despre proiectele în care vei fi implicat poţi afla accesând www.servicii.clounella.md      - Direcția Petreceri Private Planeta Clounella; www.repertoriu.clounella.md    - Directia Spectacole Teatrale pentru
Copii;  www.spectacole.ligarobotilor.md   și www.oferta.ligaroboților.md    ;

Cerințe:
- Permis de conducere categoria B;
- Experiența de conducere  minimum 2 ani;
- Cunoașterea bună a orașului Chișinău;
- Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
- Persoană energică și responsabilă;
- Abilităţi de rezolvare rapidă a situaţiilor conflictuale;
- Abilitati de comunicare și lucrul în echipă;
- Atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
- Dorinţa de a se dezvolta;
- Nefumător.

Responsabilități:

Urmărirea comenzilor după calendarul companiei;
Stabilirea comenzilor cu coordonatorul;
Informarea despre comenz;
Pregătirea și deplasarea spre comandă cu echipa;
Montarea și setarea echipamentului audio;
Organizarea petrecerii cu echipa la local;
Întreținere depozit;
Întreținere autovehicul;
Lucru cu tehnica.

Compania oferă:
- Salariu fix plătit la timp + bonusuri;
- Program de lucru full-time pe schimburi,.
- Instruire si formare profesională la etapa initială;
- Contract individual de munca + tot pachetul social;
- Mediu de lucru plăcut şi dinamic.
- Colectiv plăcut și tânăr.
- Telefon de serviciu.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: cadre2ag@gmail.com   cu menționarea postului dorit. E-mail:
cadre2ag@gmail.com
Program de lucru: Неполный рабочий день
E-mail: cadre2ag@gmail.com

In scrisoare, sau in cazul in care apelati va rugam sa precizati ca ati citit despre postul vacant pe site-ul RABOTA.MD!

Trimite CV Contacteaza fara CV

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x