RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Agent pază și securitate

Two Goose
Вакансия №5569396, 13.12.2019
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Любое

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    От 5000 MDL

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii medii finalizate
- Atestat profesional de agent pază şi protecţie
- Experiența anterioară de minim doi ani pe o poziţie similară într-un magazin
- Persoana punctuala, serioasa, cu simt de raspundere, vigilenta, capabila de atentie distributiva.
Descriere post:
- Asigură paza şi securitatea bunurilo, clienţilor şi angajaţilor.
- Previne şi combate sustragerea şi distrugerea bunurilor din magazin.
- Monitorizează sistemul de supraveghere video.
- Intervine şi tratează eventualele incidente cu calm şi seriozitate. .
- Îşi ajută colegii din magazin atunci când aceştia au nevoie.
Compania oferă:
- Posibilitatea de-a lucra într-o companie dinamică, cu o politică intensă de dezvoltare.
- Pachet social complet.
- Salariu 5000 lei
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplică la adresa electronică: marketing@2goose.md  E-mail:
marketing@2goose.md
График работы: Полный рабочий день
E-mail: marketing@2goose.md

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

Отправить резюме Связаться без резюме

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x