RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Reprezentant medical

HR-Consulting (search4staff.com)
Вакансия №5786177, 06.03.2020
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Высшее

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    Договорная

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie farmaceutică americană, ce se ocupă cu fabricarea de produse pentru sănătate

Responsabilități:
● Promovarea produselor OTC în Chișinău și Moldova (farmacii și lanțuri de farmacii);
● Organizarea și desfășurarea de training-uri și prezentări farmaceutice;
● planificarea activităților;
● Raportarea periodică a lucrului efectuat.

Cerinte:
● Studii superioare finisate în (medicină, farmacie);
● Persoană concentrată pe rezultate;
● Abilitatea și dorința de a învăța;
● Utilizator PC, permis de conducere și mașină personală.

Se ofera:
● Angajare oficială;
● Salariu competitiv;
● Premii trimestriale;
● Telefon de serviciu, calculator;
● Echipă tânară și prietenoasă .

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa de email: tv40@search4staff.com

Telefon de contact: 060422844
График работы: Полный рабочий день
Телефон: 060422844
Контактное лицо: HR-Consulting (search4staff.com)
E-mail: tv40@search4staff.com
Сайт: http://www.search4staff.com

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x