RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Manager Vinzari

Euro Lifecare Ltd. London UK
Вакансия №5835837, 30.03.2020
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Высшее

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    Договорная

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta profesionala in domeniul vinzarilor;
- Abilitati de comunicare de afaceri;
- Abilitati de convingere si persuasiune;
- Cunoasterea fluenta a limbilor romana,rusa;
Responsabilitati:
- Indeplinirea volumului de lucru si a rapoartelor in conformitate cu planul individual de munca.
Compania garanteaza:
- Salariu motivant,si bonusuri in functie de performanta.
- Angajare conform legislatiei RM
- Treninguri de dezvoltare individuala.
- Oportunitati de a face cariera in cadrul companiei.
Candidatii vor prezenta:
- CV cu foto si specificarea postului vizat.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa electronica: euro.lifecare.ltd@gmail.com   E-mail:
euro.lifecare.ltd@gmail.com
График работы: Полный рабочий день
E-mail: euro.lifecare.ltd@gmail.com

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

Отправить резюме Связаться без резюме

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x