RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Farmacist / Laborant Farmacist Drochia

Felicia - reteaua de farmacii
Вакансия №5837032, 30.03.2020
  • Город
    Дрокия

  • Образование
    Высшее

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    Договорная

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplica!
RESPONSABILITATI:

eliberarea medicamentelor cu prescripţia medicală;
gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceuice şi parafarmaceutice;
oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individualizate în funcţie de nevoile acestuia.

CERINTE:

studii: farmacist, laborant-farmacist;
experienţa va constitui un avantaj;
cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
utilizator PC;
simţul responsabilităţii;
orientare către clienţi şi către rezultate;

OFERIM:

salariu motivant achitat la timp;
pachet social complet;
posibilitate de creştere profesională;
pachet atractiv de beneficii.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 060 516 065, sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Tatiana.Virtosu@felicia.md
Vă aşteptăm cu drag! E-mail: Tatiana.Virtosu@felicia.md
График работы: Полный рабочий день
E-mail: Tatiana.Virtosu@felicia.md

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

Отправить резюме Связаться без резюме

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x