RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Operator call-center

Studio Moderna
Вакансия №5922671, 01.06.2020
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Любое

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    Договорная

Responsabilități:
- Efectuarea apelurilor către clienții noștri fideli;
- Consultarea clienților;
- Înregistrarea comenzilor;

Noi oferim:
- O platformă pentru dezvoltare personală și
profesională;
- Instruire gratuită;
- Angajare oficială și pachet social complet;
- Oportunități de avansare în carieră.

Cerințe:
- Punctualitate și responsabilitate;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Utilizator PC;
- Dorința de a învăta ceva nou;
- Fluență în vorbirea limbii române, iar limba rusă se constituie un avantaj;
- Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tînără și prietenoasă, asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: angajat@studiomoderna.com  ( cu indicarea poziției pentru care aplicați) sau ne puteti contacta: 079401087 / 079809177 / 022 264 134

Ne puteți găsi pe pagina noastră de facebook: https://www.facebook.com/studiomoderna.career/
sau pe site-ul: https://studiomoderna.md

Locația: mun.Chişinău, bld.Ștefan cel Mare și Sfânt 202, Kentford NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n Expediati-ne CV dvs la adresa:
angajat@studiomoderna.com
Telefon: 022 264 134, 079401087 / 079809177\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nWeb site: https://studiomoderna.md
График работы: Полный рабочий день
Телефон: 022 264 134 , 079401087 , 079809177
E-mail: angajat@studio-moderna.com

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

Отправить резюме Связаться без резюме

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x